39 yaşına kadar okuma yazma bilmeyen kadın, 53 yaşında en çok satan 27 kitap yazdı

39 yaşına gelince okuma yazma öğrenen Karen, birinci kitabını o vakit yazdı. Artık ise kitaplarının birçoklarını tiyatro şovları için satıyor.

ŞOV PROGRAMLARINA KATILIYOR

Kendisine ” Manchester‘in Cürüm Kraliçesi” lakabı takılan Karen, hayatta güç başlangıçlar yapan insanları temsil etmek istediğini söyledi. HarperNorth yayıncılık ile mukavele imzalayan Karen, Loose Women ve The One Show üzere gösteri programlarına da katılıyor.

“KENDİNE GÜVENİRSENHİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİL”

Karen muvaffakiyetini şu sözlerle ifade etti; “Eğer biraz kendine itimadın ve inancın varsa, hiçbir şey imkansız değil. Hayata berbat başlangıçlaryapan insanları temsil ediyormuşum üzere bir his yaşıyorum. Bilhassa çocukları olduğu istediklerini yapamadıklarını söyleyen bayanlara ilham olmak istiyorum. Kendine inanırsan hiç bir şey değiştirilemez değil. Şuan 27. kitabım üzerinde çalışıyorum ve tabi ki hayallerim burada durmayacak. Gerçek kitaplar ve sorunlar yazıyorum. Bundan ötürü bana Manchester’in Cürüm Kraliçesi lakabı takıldı. Her vakit taç giymeyi seviyorum.”

TEMİZLİK GÖREVLİSİYKEN OKUMA YAZMA ÖĞRENDİ

Yaşadığı konsantrasyon problemlerinden ötürü okulda, okuma yazma öğrenemeyen ve 15 yaşına geldiğinde hamile kaldığı için okulu bırakmak zorunda kalan Karen, 39 yaşındaki paklık vazifelisi olarak çalıştığı sırada kendisine terfi verileceği ama, bunun için e-mail yazması gerektiği için okuma yazma öğrenmesi gerektiği söylendi. Bunun üzerine okuma yazma kursuna giden Karen, kısa müddet içinde okuma yazmayı öğrendi.

EN ÇOK SATANLAR LİSTESİNE GİRDİ

Okuma yazmayı öğrendikten sonra hiç bir şeyin imkansız olmadığını anlayan Karen, kitap yazmaya karar verdi. Birinci olarak Broken Youth kitabını yazan, kitapları en çok satan müellifler listesine giren Karen 27. kitabını kısa mühlet sonra çıkarak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir